BETEKINTÉS AZ ÓVODAI ÉLETBE - Goró Erzsébet óvónő

" Gyermekkorunk jelei ott maradnak életünk helyszínein, ahogy a virág illata is ott marad a szobában, amit díszített" - Chateubriand

gyermeknap2009_086.jpg                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           „Nézd a világot, és figyeld meg jól! Figyelj a fákra és a madarakra! Őzre, pillangóra, virágra.

Ne törődj az emberekkel ,  és ne hallgass oda, ha cifra jelszavakkal hozzád szólnak! Az emberek csak rontani tudják a világot.

Haszontalanságokat ne gyűjts soha! Csak a szépet gyűjtsed meg magadban. A szépet amit szemeddel láthatsz, füleddel hallhatsz, orroddal érzékelhetsz, és ujjaid hegyével megtapinthatsz. Meg amit gondolsz olykor, azokat gyűjtsed!

Játékaidat elvehetik, ruháidat, pénzedet is elvehetik mások.

De nincs olyan hatalma a földnek, amelyik elvenné tőled azt, hogy a pillangónak tarka szárnya van, s hogy a rigófütty olyan az erdőn, mintha egy nagy kék virág nyílna ki benned.

Nem veheti el senki tőled azt, hogy a tavaszi szellőnek édes nyírfaillata van, és selymes puha keze, mint a jó tündéreknek.

WASS ALBERT

kirandulas2_006.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 139
Tegnapi: 185
Heti: 324
Havi: 3 705
Össz.: 1 493 132

Látogatottság növelés
Oldal: Természetvédelem
BETEKINTÉS AZ ÓVODAI ÉLETBE - Goró Erzsébet óvónő - © 2008 - 2024 - ovodaivilag.hupont.hu

A HuPont.hu egyszerűvé teszi a weblapkészítés minden lépését! Itt lehetséges a weblapkészítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »